Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą kompleksowych części, które sprawdzają się między innymi w przemyśle, motoryzacji, transporcie czy rolnictwie. W naszej ofercie znajdziesz szybkozłączki metalowe, które często wykorzystywane są w przewodach pneumatycznych. Produkty odnajdują swoje zastosowanie również w warsztatach samochodowych bądź też w serwisach maszyn rolniczych.

Złącza wtykowe metalowe

Metalowe złączki do pneumatyki – zastosowanie

Złączki pneumatyczne wtykowe wykorzystywane są przede wszystkim w warsztatach samochodowych, przewodach, a także w akcesoriach roboczych, takich jak sprężone powietrze, podciśnienie bądź ciecze i gazy nieagresywne. W naszej ofercie dostępne są elementy wykonywane w pełni z metalu. Materiał gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz co ważne, odporność na intensywną pracę. Parametry techniczne każdego produktu różnią się w zależności od wybranego modelu.

Złączki wtykowe dostosowane są do pracy w zmiennej temperaturze. Przedział wytrzymałości elementu mieści się w przedziale od - 18°C do + 70°C. Metalowe elementy doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy pod wysokim ciśnieniem, którego akceptowalna wartość wynosi aż 15 barów. Kształt elementu wtykowego dopasowany jest do dostępnych na rynku instalacji pneumatycznych. W naszej ofercie znajdziesz przykładowo rozwiązania proste oraz kątowe.

Co istotne, dostępne w naszej ofercie wtyki są uniwersalne. Oznacza to, że za ich pośrednictwem możemy kompleksowo spajać elementy pochodzące od różnych producentów. Charakteryzują się również bardzo łatwym procesem montażu. W gruncie rzeczy do ich instalacji nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Koniec przewodu wkładamy w przeznaczony do tego otwór, a następnie dopychamy go do momentu, w którym poczujemy wyraźny opór. Całość procesu w sposób błyskawiczny i prosty wykonać możemy ręcznie.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium