Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Przewody służące do transportu różnorodnych substancji to istotne elementy wielu maszyn i urządzeń. W zakładach produkcyjnych mogą być stosowane do przesyłania cieczy, gazów, a także ciał stałych. Węże przemysłowe do wody typu parowego czy do sprężonego powietrza znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, budowlanym lub motoryzacyjnym.

W sklepie online GEBEST znaleźć można szereg elementów technicznych o różnym przeznaczeniu. Poszczególne warianty różnią się parametrami. Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami.

Węże przemysłowe

Węże przemysłowe i ich zastosowanie

Oferujemy wielofunkcyjne i specjalistyczne przewody przemysłowe z materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo w wymagających środowiskach pracy. Węże do przemysłu spożywczego, parowe, do wody wykonano z gumy EPDM. Jest odporna na działanie niskich i wysokich temperatur. Natomiast dodatkowe wzmocnienia tekstylne poprawiają wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Elastyczne elementy nadają się do transportu gorącej cieczy czy też przegrzanej pary.

W asortymencie mamy również warianty spawalnicze. Wąż do gazu służy do przesyłu acetylenu, argonu czy azotu. Przeznaczony do spawania i cięcia metali metodą MIG/MAG w osłonie gazowej lub metodą 311. W zależności od rodzaju stosowanych urządzeń można wybierać spośród modeli o różnej średnicy zewnętrznej. Wszystkie z nich spełniają normę EN 559/ISO 3821/AS 1335.

Wybierz odpowiednie węże przemysłowe

Zastanawiasz się, które przewody typu przemysłowego będą najlepszym rozwiązaniem? Zadecyduj, czy potrzebujesz uniwersalnych elementów, czy specjalistycznych odpowiedników do konkretnego zastosowania. Pamiętaj też, że węże parowe, do wody bądź gazu, dla przemysłu spożywczego lub budowlanego, muszą mieć średnicę dopasowaną do danego urządzenia. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium