window.customerPrivacy.onAnalyticsConsentGranted(function () { })
Producenci
Filtry
Producent
Cena
  • od
    do
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Podłoża w obiektach sportowych są narażone na uszkodzenia, które mogą powstawać na skutek użytkowania sprzętu treningowego lub intensywnego natężenia ruchu. Dlatego też w siłowniach czy klubach fitness stosuje się maty gumowe do ćwiczeń na podłogę. Elastyczne elementy to również gwarancja bezpieczeństwa dla osób ćwiczących Dzięki amortyzacji, treningi są wykonywane w sposób bezpieczny dla stawów.

Już teraz sprawdź zabezpieczenia, które oferuje sklep GEBEST, i wykorzystaj je również w warunkach zewnętrznych, np. na placach zabaw.

Maty z granulatu do siłowni i klubów fitness

Trwałe maty gumowe do wielu zastosowań

Nasze produkty powstają z granulatu gumowego SBR. Materiał odznacza się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu maty gumowe do siłowni na podłogę nadają się do montażu w intensywnie eksploatowanych miejscach. Na ich trwałość wpływa również odpowiednia gramatura tworzywa. Wyróżniają się też właściwościami izolacyjnymi. Możliwość tłumienia hałasów oraz wstrząsów, poza ćwiczeniami, pozwala zastosować je do ochrony ładunków i podłoży przy maszynach przemysłowych.

Wybierz więc uniwersalne zabezpieczenia do zastosowania w obiektach sportowych, przemysłowych, a nawet w warunkach domowych.

Maty do siłowni – dowolne wymiary do każdego obiektu

W zależności od indywidualnych potrzeb dobrać można dowolną liczbę elastycznych elementów o maksymalnej długości 10 metrów każdego z nich. Wymiary mat gumowych do ćwiczeń na podłogi dopasujesz do dowolnego metrażu pomieszczenia. Przeznaczone do szybkiego montażu w siłowniach i innych miejscach, nadają się do klejenia na różnych podłożach. Również tych, które są narażone na działanie wilgoci. Wyróżnia je też łatwość konserwacji.

Skorzystaj z propozycji sklepu online GEBEST i stwórz przyjazne warunki do treningu w obiektach sportowych oraz do zabawy na świeżym powietrzu.

Nowości
  • nowość
Płyta gumowa EPDM termoodporna 5x1 mm
Płyta gumowa EPDM termoodporna 5x1 mm

136,00 zł

szt.
  • nowość
Szybkozłącze wtykowe kątowe kolanko 10 mm
Szybkozłącze wtykowe kątowe kolanko 10 mm

8,44 zł

szt.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
window.customerPrivacy.onAnalyticsConsentGranted(function () { })
Sklep internetowy Shoper Premium