Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Poszczególne elementy hydrauliki siłowej muszą być odpowiednio połączone, aby zachować właściwy przepływ cieczy roboczej lub innego medium. Do zespalania komponentów stosuje się m.in. szybkozłącza hydrauliczne skręcane i suchoodcinające typu EURO. Różnią się od siebie sposobem wykorzystania, a także budową i montażem.

Szereg komponentów przygotowaliśmy w asortymencie naszego sklepu. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych wariantów.

Szybkozłącza hydrauliczne

Szybkozłącza hydrauliczne – różne rodzaje i średnice

Elementy łączeniowe mają gwinty calowe lub metryczne. Można więc wybierać spośród szybkozłącz hydraulicznych EURO, których średnice opisane są przy pomocy milimetrów lub cali. Ich zróżnicowana wielkość pozwala dobrać komponenty w wersji skręcanej oraz suchoodcinającej kompatybilne z wieloma częściami hydrauliki siłowej.

Proponowane złącza zostały wykonane ze stali galwanizowanej. Materiał odznacza się odpornością na uderzenia i korozję oraz oddziaływanie czynników zewnętrznych, a tym samym długą żywotnością mechaniczną. Co więcej, części potrafią wytrzymać bardzo wysokie ciśnienie panujące w układzie hydrauliki siłowej maszyny budowlanej lub rolniczej. Już teraz zachęcamy do ich wyboru w różnych rozmiarach.

Skręcane i suchoodcinające elementy – czym się wyróżniają?

Poszczególne elementy składają się z gniazda i wtyku. Każde szybkozłącze hydrauliczne skręcane oraz suchoodcinające typu EURO jest wyposażone w mechanizm, który odpowiada za regulowanie przepływu substancji roboczej. Dzięki zaworom odcinającym, a także wewnętrznym uszczelnieniom, ryzyko wydostania się cieczy lub przeniknięcia zanieczyszczeń ze środowiska jest niemal całkowicie ograniczone.

Polecamy także złączki do szybkiego montażu z gwintem typu motylkowego. Brak konieczności użycia narzędzi do skręcania sprawia, że ich instalacja jest wygodna. Wszystkie wyprodukowano z zachowaniem najważniejszych norm dotyczących wymiarów oraz jakości.

Wybierz szybkozłącza hydrauliczne i pozostałe akcesoria

Chcesz być pewien, że komponenty łączeniowe zachowają zgodność z układem hydrauliki siłowej w konkretnej maszynie? Warto więc sięgnąć po pomoc naszych specjalistów. Wskażemy, które szybkozłącza hydrauliczne EURO skręcane, motylkowe i suchoodcinąjace będą odpowiednim rozwiązaniem. Polecamy ich wybór wraz z innymi akcesoriami, które przydają się w kompleksowej renowacji układu. Skorzystaj z wszystkich oferowanych propozycji już teraz.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium