Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

W poniższej ofercie prezentujemy elementy techniczne do przesyłu cieczy oraz innych mediów. Węże wysokociśnieniowe hydrauliczne są dostępne w kilku rozmiarach i różnią się od siebie najważniejszymi parametrami – zakresem pracy w określonych temperaturach, ciśnieniem roboczym oraz rozrywającym czy średnicą wewnętrzną. Poszczególne modele nadają się tym samym do wielu zastosowań. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia wszystkich przewodów znajdujących się w asortymencie.

Węże wysokociśnieniowe do wody

Hydrauliczne węże wysokociśnieniowe i ich zastosowanie

Proponujemy warianty z oplotem pojedynczym (1SN), a także podwójnym (2SN). Warstwy zewnętrzne i wewnętrzne węży wysokociśnieniowych hydraulicznych zostały wykonane z kauczuku syntetycznego. Ten materiał zachowuje wysoką odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych, ozonu, olejów oraz wody. Dzięki temu przewody służą do pracy w zróżnicowanych warunkach oraz do rozprowadzania wielu mediów.

W zależności od indywidualnych potrzeb można je wykorzystać do zmywania powierzchni, dystrybucji olejów i produktów ropopochodnych, płynów chłodniczych, a także przesyłu powietrza. Zakres ich działania zależy m.in. od średnicy przewodów.

Proponowane modele przeznaczone są do zastosowania m.in. w transporcie, przemyśle, motoryzacji i budownictwie. Węże wysokociśnieniowe hydrauliczne spełniają wszystkie wymagania w normie EN-853 przewidziane dla wariantów jedno- i dwuoplotowych. Zachęcamy do ich wyboru wraz z elementami złącznymi, które również można znaleźć w asortymencie sklepu GEBEST. W razie wątpliwości służymy pomocą w doborze odpowiednich części. Skorzystaj z oferty już teraz.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium