window.customerPrivacy.onAnalyticsConsentGranted(function () { })
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Trudno bez nich wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek układu w samochodzie, motocyklu czy też innego rodzaju pojazdu. Choć te elementy nie są wymieniane nigdy w pierwszej kolejności, gdy przytacza się najważniejsze części, to ich znaczenie jest nie do przecenienia. Węże dla motoryzacji, bo o nich mowa, to komponenty niezwykle ważne dla prawidłowego działania instalacji. Bez przewodów nie byłoby możliwości przepływu paliwa do silnika, cieczy chłodzącej do chłodnicy czy też płynu hamulcowego do układu hamulcowego.

Węże dla motoryzacji

Szeroki wybór asortymentu znajdujący się w tej kategorii pozwoli Ci wybrać węże o przeznaczeniu motoryzacyjnym i dostosować je do własnych potrzeb oraz pojazdu, który posiadasz. Na stanie posiadamy m.in. uniwersalne przewody do paliwa, oleju oraz benzyny, wykonane z gumy o dużej odporności na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych czy też wysokiej temperatury. Dostępne produkty różnią się od siebie m.in. średnicą, grubością ścianki czy też ciśnieniem, pod którym mogą bezpiecznie pracować.

Nowości
  • nowość
Płyta gumowa EPDM termoodporna 5x1 mm
Płyta gumowa EPDM termoodporna 5x1 mm

136,00 zł

szt.
  • nowość
Szybkozłącze wtykowe kątowe kolanko 10 mm
Szybkozłącze wtykowe kątowe kolanko 10 mm

8,44 zł

szt.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
window.customerPrivacy.onAnalyticsConsentGranted(function () { })
Sklep internetowy Shoper Premium