Producenci
Filtry
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Wykorzystywane do zadań specjalnych. Ze względu na swoją wytrzymałość oraz konstrukcję węże techniczne zbrojone znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Spotkać je można m.in. w rolnictwie. W związku z wykorzystywaniem przewodów do przesyłania substancji gazowych, stałych oraz ciekłych o różnych właściwościach, produkty muszą charakteryzować się wysokimi parametrami technicznymi. Węże techniczne zbrojone, by sprostać stawianym przed nimi wymaganiom, składają się z kilku warstw, które zostały stworzone z trwałych tworzyw sztucznych.

Dostępne w naszym asortymencie przewody charakteryzują się dużą odpornością na szkodliwe działanie związków chemicznych, wysokie ciśnienie czy też warunki atmosferyczne. W prezentowanej kategorii znajdują się produkty do przesyłania środków ochrony roślin, lecz nie tylko. Sprawdzają się one bowiem również do tłoczenia sprężonego powietrza, a także do transportu płynnych nawozów mineralnych. Oferowane węże techniczne zbrojone różnią się średnicą, a także wysokością ciśnienia roboczego.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium