Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Chcesz zadbać o sprawne i wydajne działanie instalacji wysokociśnieniowej? Pamiętaj więc o dokładnej szczelności układu hydrauliki siłowej, w której zawiera się płyn o wysokim ciśnieniu. Dla zachowania pełnego bezpieczeństwa należy dobrać odpowiednie złącza dopasowane do rodzaju danego systemu. Zróżnicowane komponenty znajdziesz w katalogu naszego sklepu online. Sprawdź, jakie elementy ma do zaoferowania dystrybutor GEBEST.

Elementy złączne hydrauliki siłowej

Złączki do hydrauliki siłowej – najważniejsze elementy w jednym miejscu

Oferujemy szereg najpopularniejszych rodzajów elementów złącznych znajdujących zastosowanie w maszynach budowlanych, przemysłowych czy rolniczych. Złącza hydrauliki siłowej, które obejmuje katalog, to m.in. kolana hydrauliczne. Są niezbędne dla zmiany kierunku przepływu medium roboczego. Dzięki nim poszczególne części instalacji mogą być ze sobą połączone pod kątem prostym.

Złączki do hydrauliki siłowej to również trójniki. Pozwalają stworzyć rozgałęzienie rur, które umożliwia rozprowadzanie cieczy na różne strony. Mają też zastosowanie m.in. w układach pneumatycznych czy instalacjach gazowych. Dostarczane komponenty dostępne są w różnych wersjach, czyli z nakrętkami z boku, na środku lub u góry. Poszczególne warianty dopasujesz do sposobu mocowania.

W katalogu złączek instalowanych w hydraulice siłowej przygotowaliśmy też przeciwnakrętki. Mają kilka zastosowań w układzie. Do najważniejszych należy dociskanie uszczelek oraz podłączanie stałych podzespołów. Polecamy także modele grodziowe złączek hydraulicznych, mufki czy końcówki oczkowe. Elementy wyróżniają się zróżnicowanymi rozmiarami, co umożliwia ich dopasowanie m.in. do średnicy rur. Już teraz zachęcamy do wyboru elementów dostosowanych do indywidualnych wymagań.

Złącza hydrauliki siłowej do długotrwałej eksploatacji

Wszystkie części dostępne w GEBEST powstają ze stali ocynkowanej oraz nierdzewnej. Materiał wyróżnia się dużą odpornością mechaniczną. Ma też właściwości antykorozyjne. Poszczególne rodzaje złącz hydrauliki siłowej, które zawiera katalog, są także wytrzymałe na zmienne temperatury oraz wahania ciśnienia panujące w układzie dowolnej maszyny. Każda złączka nadaje się do długotrwałej eksploatacji w najbardziej wymagających warunkach.

Zastanawiasz się, który typ elementów złącznych wybrać? Skorzystaj więc z naszej fachowej pomocy. Wskażemy najlepsze rozwiązania, dzięki czemu renowacja instalacji przebiegnie sprawnie. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym GEBEST.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566; 534 027 834 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium