Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Podłoża w przestrzeniach publicznych lub produkcyjnych muszą spełniać pewne standardy bezpieczeństwa. Pojawia się w nich ryzyko nieszczęśliwych wypadków na skutek upadków. Przy problematycznej nawierzchni sprawdza się przemysłowa wykładzina antypoślizgowa na gumie. Dzięki dużej uniwersalności znajduje miejsce w warsztatach, magazynach, ciągach komunikacyjnych, autobusach czy też windach.

Wykładziny antypoślizgowe

Wykładzina gumowa Checker 3 x 1200 mm Wykładzina gumowa Checker 3 x 1200 mm
Producent: GEBEST
Cena:

42,22 zł

zobacz więcej

Różnorodne modele do wielu zastosowań przygotowaliśmy w poniżej ofercie. Już teraz sprawdź wszystkie propozycje.

Wykładziny z kauczuków do zastosowań przemysłowych

Podłogowe akcesoria zapewniają bezpieczeństwo i komfort przemieszczających się osób. Chronią też podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi. Te mogą pojawiać się w miejscach o dużej intensywności ruchu. Antypoślizgowe wykładziny na gumie typu przemysłowego uchodzą więc niezbędne choćby w halach produkcyjnych. Wykonywane są m.in. z syntetycznych kauczuków. Użyte w produkcji materiały gwarantują odporność na ścieranie i pęknięcia. Produkty nadają się więc do intensywnej eksploatacji.

Wykładziny na gumie o różnych parametrach

Do każdego podłoża możesz dobrać wykładziny przemysłowe antypoślizgowe z gumą o różnej grubości, szerokości, długości całkowitej, klasie wytrzymałości i kolorystyce. Pod każdym względem dopasujesz je do wymagań, jakie stawiają konkretne przestrzenie o określonym natężeniu ruchu. Wybierz te, które odpowiadają indywidualnym potrzebom.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium