Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 40,00 zł.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów, które wykorzystywane mogą być między innymi w przemyśle, motoryzacji, transporcie oraz rolnictwie. Takimi elementami są na przykład płyty gumowe, które spełniać mogą kilka funkcji. Przede wszystkim, produkty wykorzystuje się jako zabezpieczenie podłóg w miejscach takich jak garaże, hale produkcyjne, magazyny czy siłownie. Stosowany materiał NBR i SBR charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Wykładziny gumowe przemysłowe w zależności od modelu różnią się parametrami technicznymi.

Płyty i wykładziny gumowe

Wykładziny przemysłowe – zalety oraz użyteczność

Płyty wykonywane z gumy mają wiele zalet. Charakteryzuje je doskonała odporność na promienie UV oraz na oddziaływanie ozonu. Ponadto rozwiązanie należy do wariantów ekologicznych. Wykorzystana wykładzina może bowiem być poddana recyklingowi. W zależności od wybranego modelu, płyta może być stosowana w różnych temperaturach. Przedział ten z reguły mieści się w zakresie od -40⁰C do +90⁰C.

Materiał doskonale sprawdza się w różnych gałęziach szeroko pojętego przemysłu. Rozwiązanie stosowane jest w procesie produkcji części do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w motoryzacji czy też w rolnictwie. Wysoka elastyczność sprawia, że produkty odporne są na zniekształcenia, do których mogłoby dochodzić podczas ich użytkowania.

Wykładziny spełniają również funkcje izolacyjne. Produkty odporne są na ścieranie oraz wilgoć, tym samym nie przewodząc prądu. Ze względu na charakter ich wykonania i wykorzystywany materiał, są one również doskonałą powierzchnią o właściwościach tłumiących hałas. Na naszych wirtualnych półkach sklepowych znajdziesz również akcesoria, takie jak kleje przeznaczone do płyt gumowych. Ich zadaniem jest naprawa uszkodzonych elementów, a także podnoszenie ich pierwotnej wytrzymałości.

GEBEST | Łeknica 6F, 78-460 Barwice, woj. zachodniopomorskie | mail: kontakt@gebest.pl | tel: 534 693 566 | NIP: 6731905658

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium